Apie mus

Veiklos strategija


I+D Energias filialai Ciudad Real regione

I+D Energias veiklą pradėjo 2007 metais Ispanijoje. Įmonė specializuojasi saulės energetikos, energijos efektyvumo, energetinių auditų ir techninės priežiūros (O&M) srityse. Nuo pat veiklos pradžios I+D Energias įgyvendino projektus Ispanijoje, Italijoje, Šveicarijoje, Jungtinėje Karalystėje, Vengrijoje, kur tarp pagrindinių klientų yra: „Global Capital Finance“, „EGL“, Centro Logístico Supermercados Día“, „E’ Leclerc Supermarkets“, „CLH Group“.


Viena iš dviejų pagrindinių I+D Energias veiklos sričių yra saulės elektrinių projektavimas, įrengimas ir priežiūra. Nuo 2007 metų įmonė įrengė virš 122 MW saulės elektrinių, iš kurių net 27 MW buvo įrengta ant komercinių bei pramoninių pastatų stogų. I+D Energias patenka į TOP5 daugiausiai elektrinių ant stogų pastačiusių įmonių sąrašą Ispanijoje. Aukšti valdymo standartai, bei nuosekli tarptautinė veikla leido įmonei pasiekti pastovų augimą ir tvarius finansinius resultatus nuo pat 2007 metų.


2017 metais I+D Energias ir lietuvių investicijų valdymo bendrovė Sun Investment Group įkūrė bendrą įmonę I+D Energias Lietuva. Bendra įmonė yra inovatyvi rangos ir inžinerinė bendrovė (EPC), kurios pagrindinis tikslas yra teikti optimalius ir tvarius sprendimus Lietuvos įmonėms, bei viešosioms įstaigoms, norinčioms statyti saulės elektrines ar įsidiegti inovatyvius energijos efektyvumo sprendimus.


I+D Energias Lietuva yra didžiausią patirtį saulės energetikoje turinti įmonė veikianti Lietuvoje, kurios suprojektuotų ir įrengtų saulės elektrinių galia bent keletą kartų lenkia vietinius rinkos dalyvius. Dėl didelio kiekio projektų vystomų tarptautiniu mąstu - turime lanksčiausias sąlygas su Tier1 įrangos gamintojais, todėl galime pateikti itin konkurencingus sprendimus savo klientams. Taip pat, sukaupta ilgametė tarptautinė patirtis ir kompetencija nuosekliai dirbant energetikos srityje, leidžia Lietuvos rinkoje formuoti naujus standartus ir kelti kokybinę paslaugų kartelę.


Paslaugų spektras įsirenginėjant saulės elektrinę:

  • Techninė-finansinė investicijos analizė
  • Administracinių leidimų gavimas
  • Saulės elektrinės projektavimas, montavimas/statyba, pajungimas ir ilgalaikė techninė priežiūra (O&M)

Paslaugų spektras diegiant energijos efektyvumo sprendimus:


  • Energetinio efektyvumo analizė ir sprendimų parinkimas
  • Techninė-finansinė investicijos analizė
  • LED apšvietimo, šilumos efektyvumo, bei kitų sprendimų projektavimas, motavimas ir ilgalaikė techninė priežiūra (O&M)

Kiti sprendimai:

  • Elektromobiliams skirtų įkrovimo sistemų įrengimas ir ilgalaikė techninė priežiūra (O&M)

I+D Energías tarptautinėje rinkoje


Pastaraisiais metais pasaulinis atsinaujinančios energetikos sektorius tampa vis konkurencingesnis. Prie to prisideda augančios rangos darbų apimtys, įrangos tiekėjų konkurencija, bei rangos įmonių efektyvumo didinimas.


Dėl efektyviai koordinuotų procesų ir ekspertinių žinių, įgytų dėl didelės patirties, I+D Energías teikiami sprendimai yra ypač konkurencingi rinkose, į kurias žengia. Įmonė yra nuosekliame savo veiklos plėtros periode.


I+D Energías didžiuojasi galėdama prisidėti prie tolimesnės atsinaujinančios energetikos plėtros bei švaresnio pasaulio vizijos.

I+D Energías International

ISO sertifikatai


OHSAS sertifikatai


Leidimai